Новини

 

  "Свято Осені в 2 класі"

        Дуже цікаве і незабутнє свято відбулося в 2 класі у вівторок 1 листопада. Чарівниця-осінь завітала до 2-го класу. Звичайно, цьому передувала чимала робота учнів і класного керівника. Під мудрим керівництвом Марії Матвіївни учні підготували дуже цікавий сценарій, а з Ларисою Яківною та Ганною михайлівною – чудові пісні. 
       З особливим смаком був прикрашений клас, що додало святу особливої атмосфери. Всі почувалися, наче в справжній осінній казці. А переглядаючи слайди презентації, присутні могли пригадати найцікавіші моменти мальовничості пейзажів та багатства дарів осені.
   
   
   
   
  12.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Голодомор

                       Голодомор – страшне, пекельне виживання,
                       воно забрало сотні душ.
                       Голодні очі та страждання
                       проникнуть і до ваших душ.
                       Голодні хлібороби-трударі,
                       обмануті і кинути у вирій долі.
                       У відчаї вже сльози не біжать.
                       І Смерть стоїть вже на порозі,
                       Так легко Смерть бере в свої обійми,
                       Неначе обіймає кожен день.
                       Стоять мільйони на порозі,
                       Для них настав вже судний день…

  учениця 10 класу Валентина Бойцун

  24.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  "Народжені страждати?"

   

  11 листопада 2016 року в нашій школі відбулася презентація книги «Народжені страждати?». Свою книгу представляв головний редактор і упорядник книги Кор Роос (Нідерланди).

  13.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  Психолого-педагогічний семінар

  7 листопада відбувся  психолого-педагогічний семінар "Наступність навчання в 5-х класах"

  13.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  Відкриття "Еко-країни" та спортивного майданчика

       1 листопада 2016 року відбулося урочисте відкриття "Еко-країна під відкритим небом - альтернатива шкільним кабінетам". Урочисту церемонію відкриття проекту відвідала керівник Департаменту з соціального розвитку «ДТЕК Енерго» Вікторія Гриб, яка відзначила, що виховання молоді на засадах дбайливого ставлення до природи - нині має бути пріоритетним.
       А все починалося ось так...3 серпня завершився національний етап конкурсу «Місто своїми руками». Серед 210 проектів-переможців журі вибрало п’ятірку найкращих на загальнонаціональному рівні. До переліку кращих увійшов проект під назвою «Еко-країна під відкритим небом – альтернатива шкільним кабінетам» ініціативної групи учнів та учителів нашої школи.
   
   

   

  13.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  Ходить гарбуз по городу

      На  вулицях міста оселилася  осінь, яка своїм золотим пензликом розмальовує листя дерев та квітів. Різнобарв’я кольорів надихнуло влаштувати у нашій школі виставку –конкурс рослинно-овочевих композицій «Ходить гарбуз по городу…». Учні школи творчо підійшли до такого заходу і створили оригінальні композиції на осінні мотиви. Експозиції були різними, але навколо однієї теми смачного овоча  —гарбуза. Матеріалами для втілення творчих фантазій були осінні дари природи : овочі, фрукти, квіти, листя, які допомогли створити яскраві букети, образи лебедів, їжаків, козаків та багато інших захоплюючих витворів дитячих фантазій. Дехто на свої  творіння витратив чимало часу, добираючи і поєднуючи в єдину композицію все багатство осінніх кольорів. Головна умова виставки – власноруч виконані композиції мали бути оригінальними та цікавими.

  06.10.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
  Всього новин: 140