Новини

 

  Перший дзвоник - 2015

                    День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першоклашки з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань.               У День знань, 1 вересня, подвір’я нашої школи наповнилося радісним гомоном. Як і зазвичай для одинадцятикласників і першачків це свято було особливим. Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше.  Директор школи Людмила Семенівна Тютюнник привітала присутніх з початком нового навчального року, наголосивши на досягненнях учнів попередніх випусків.  Зі словами привітань та побажань успіхів виступили гості свята.  Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так потужно, сплітаючи в одне ціле багатоголосся дітей, батьків та вчителів. Особливо здивовані були всі, почувши нове виконання Гімну України, його виконав вчитель музичного мистецтва, Павло Дмитрович Казанцев.  Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!

  08.10.2015 | Aдмін | Читати далі

  "Афганістан - мій біль"

  З давніх-давен український народ підтримує священну традицію – вкарбувати у свідомість прийдешніх поколінь пам’ять про бойові подвиги кращих синів і дочок, які сповна виконали свій військовий обов’язок.17 лютого в нашій школі відбувся виховний захід "Афганістан - мій біль, моя пекуча пам’ять". На нашому заході були присутні гості: методист відділу освіти - Харжевська Л. Д. та колишній воїн-афганець -  Гаврилишин А. М.

   

   

  18.02.2015 | Aдмін | Читати далі

  "У чарах кохання"

  День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) —свято, яке відзначають у деяких країнах щороку 14 лютого. Цьогоріч це свято готував 8-Б клас зі своїм класним керівником. Також готувалася скринька для анонімних «валентинок». Ця традиція уже невід’ємна частина проведення цього дня. Учні традиційно вітали один одного та вчителів. А вкінці дня члени учнівського врядування роздали «валентинки»  одержувачам.

   

   

  18.02.2015 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч випускників 2015

  Щороку, у першу суботу лютого  Ладижинський НВК №1 гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Незважаючи на люті морози, глибокі намети снігу, пронизливий холодний вітер, у коридорах закладу можна зігрітися  усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів.Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  двадцять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують класні вчителі,  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди. Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками  уявно пережив ще раз найяскравіші (позитивні, та не дуже) моменти навчання.

   

   

  09.02.2015 | Aдмін | Читати далі

  акція "Допоможи воїну"

        У нашій школі ще восени старувала акція "Допоможи воїну", нашими учнями були зібрані та передані до зони АТО: продукти харчування, теплий одяг, листівки з побажаннями. Учнями початкової школи були виготовлені подарунки до Святого Миколая, а учні 1-го класу зібрали та передали книжечки, іграшки, розвиваючі ігри для діток, які перебувають у зоні АТО. Свою подяку бійці виразили словами на національному стязі та передали її волонтерами. Акція є постійно діючою, і на даний час були зібрані теплі шкарпетки, листи, малюнки та передані волонтерами до зони АТО.

   

  05.02.2015 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з Ладижинською поетесою Ганною Соловей

  Зустріч з Ладижинською поетесою Ганною Соловей

  15.12.2014 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 «12» 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  Всього новин: 131