Новини

 

  Конкурс малюнку на асфальті «Пізнаймо Україну разом»

  10 вересня 2014 року відбувся конкурс малюнку на асфальті «Пізнаймо Україну разом». Учні зі всієї школи приєдналися до акції, намалювавши привітальні малюнки до Дня Незалежності України.

   

  06.10.2014 | Aдмін | Читати далі

  Майстер-клас з виготовлення вітальних листівок до Дня Незалежності України

  8 вересня в школі відбувся майстер-клас з виготовлення вітальних листівок до Дня Незалежності України. Учні підготували такі чудові вітальні листівки, вітаючи Україну з Днем Незалежності. Було приємно слідкувати за їхньою роботою, адже вони вклали душу в свої роботи.

  06.10.2014 | Aдмін | Читати далі

  Відкриття меморіальної дошки пошани, присвяченої 200-річчю Т. Г. Шевченка


  18 квітня 2014 року, зібралася уся школа, щоб відсвяткувати відкриття меморіальної дошки пошани до 200-річчя величного сина українського народу - Т. Г. Шевченка. Ідея створення цієї дошки належить батькам учениці 4 класу нашої школи Гаврилюк Ірини Володимирівни Гаврилюку Володимиру Михайловичу та Гаврилюк Оксані Миколаївні. За ініціативою класного керівника 4 класу Збанц Л. В та директора школи вирішено закріпити меморіальну дошку пошани на фасаді школи, щоденно вшановуючи пам'ять Великого Кобзаря. 

  22.04.2014 | Aдмін | Читати далі

  Конкурс дитячих малюнків "Енергозбереження очима дітей"

  В період з 1 по 31 березня, в рамках реалізації Стратегії Соціального Партнерства компанії ДТЕК та міста Ладижин, в місті проходив конкурс дитячих малюнків «Енергозбереження очима дітей». За умовами конкурсу, до розгляду журі приймалися роботи у трьох вікових категоріях. На протязі місяця, до Агенції місцевого економічого розвитку надійшло 25 конкурсних робіт. В продовж останніх днів, журі, до якого увійшли представники АМЕР та професійний художник, оцінювали конкурсні роботи. Оцінка роботи відбувалась за двома критеріями – художнє виконання та відповідність тематиці конкурсу. Отже, за результатами роботи журі, визначено призерів та переможців конкурсу: 

   

  Молодша група: 1 місце – Тимчук Ольга.

  Середня група:   1 місце – Симоненкова Анастасія.

                             2 місце – Білюга Дар’я.

                             3 місце – Бедкін Ігор.

  Старша група:     1 місце – Сокиринська Анна

                             2 місце – Білявська Анастасія

  15 березня, в приміщенні офісу АМЕР, відбулась церемонія нагородження призерів конкурсу, на якії представником компанії ДТЕК Назаром Гудзом, було нагороджено переможців цінними призами – планшетами, електронними книгами та USB флеш накопичувачами.Всі конкурсні роботи виставлені на загальний огляд в приміщенні ПКВС «Прометей», де всі бажаючі можуть переглянути дитячі малюнки.

  Ми вітаємо учасників та переможців нашої школи із зайнятими місцями! Так тримати!

   

  22.04.2014 | Aдмін | Читати далі

  "Огляд худ. самодіяльності - 2014"

  4 квітня 2014 року в нашій школі відбувся шкільний огляд художньої самодіяльності, присвячений 200-річчю від Дня народження Великого Кобзаря – Т. Г. Шевченка. Відкривав програму вчитель захисту Вітчизни – Дідик Олександр Васильович, декламувавши гостям та всім присутнім в залі уривок з поеми «Іван Підкова» Т. Г. Шевченка. Тематична програма, змістовно вдало скомпонована, не залишила байдужими усіх присутніх, як представників журі, так і слухачів. Усі учасники заходу продемонстрували свої таланти у співі, декламації, артистичній майстерності виконання, що свідчило про багатогранність та професійність кожного виконавця. Завершував дійство  ансамбль «Зорепад» із піснею «Квітуча Україна».

  22.04.2014 | Aдмін | Читати далі

  "Всі професії хороші - вибирай на смак"

   

  Життя постійно ставить нас перед вибором. У дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, в школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам… Обираємо товаришів, друзів, коханих. І в основі вибору кожного з нас свої критерії, своє уявлення про добро і зло, честь і безчестя, правду і кривду. Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Ось і ми сьогодні починаємо задумуватись про цей нелегкий вибір. 22 березня 1 клас приготував свято для батьків та вчителів «Всі професії хороші – вибирай на смак».  


   

   

  22.04.2014 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 «14» 15 16 17 18 19 20 21 22
  Всього новин: 131