Новини

 

  "Сурми Звитяги - 2015"

  19 жовтня у славному м. Вінниця проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сурми Звитяги», де юні вокалісти  Ладижинського НВК №1 стали лауреатами ІІІ ступеня.

   

   

  26.10.2015 | Aдмін | Читати далі

  Міс Осінь - 2015

  У нашій школі є така чудова традиція – кожного року проводити свято краси, свято осені, свято справжньої леді і господині. Свято це має назву «Міс Осінь». Цей рік був не виключення, тому ще заздалегідь всі класи вибрали достойну конкурсантку. 16 жовтня відбувся сам конкурс краси. Усі конкурсантки заздалегідь готувалися до конкурсу, аби достойно приставити свій клас. Участь брали чотири дівчини 8-11 класів. Все пройшло чудово і переможницю було вибрано – учениця 10 класу, Гарбар Марія.

   

  25.10.2015 | Aдмін | Читати далі

  Уклін тобі, наставнику!

         Щодня, прийшовши до школи, нас зустрічають наші вчителі. Саме вони проводжають у доросле життя своїх вихованців. За роки навчання вони стають батьками, а школа рідною домівкою. Кожного року, в першій неділі жовтня,  у нашому Ладижинському НВК №1,  ми вітаємо наших любих вчителів з професійним святом.
         Вже стало доброю традицією влаштовувати день самоврядування. Цього дня учні старших класів змогли відчути себе в ролі вчителів. Другого жовтня наші вчителі подарували учням таку можливість.  Опісля під керівництвом педагога-організатора, Лебедович І. М., підготували концерт. Чудові пісні прозвучали у виконанні наших талановитих дітей.
        Концепція свята – мрії наших вчителів, тому ми здійснили їх, подарувавши їм путівку в омріяну країну та невеличкий сюрприз, пов'язаний з їхнім вибором. Усі педагоги залишилися задоволеними. Свято залишилося в пам’яті надовго. 

   

  08.10.2015 | Aдмін | Читати далі

  Перший дзвоник - 2015

                    День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першоклашки з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань.               У День знань, 1 вересня, подвір’я нашої школи наповнилося радісним гомоном. Як і зазвичай для одинадцятикласників і першачків це свято було особливим. Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше.  Директор школи Людмила Семенівна Тютюнник привітала присутніх з початком нового навчального року, наголосивши на досягненнях учнів попередніх випусків.  Зі словами привітань та побажань успіхів виступили гості свята.  Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так потужно, сплітаючи в одне ціле багатоголосся дітей, батьків та вчителів. Особливо здивовані були всі, почувши нове виконання Гімну України, його виконав вчитель музичного мистецтва, Павло Дмитрович Казанцев.  Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!

  08.10.2015 | Aдмін | Читати далі

  "Афганістан - мій біль"

  З давніх-давен український народ підтримує священну традицію – вкарбувати у свідомість прийдешніх поколінь пам’ять про бойові подвиги кращих синів і дочок, які сповна виконали свій військовий обов’язок.17 лютого в нашій школі відбувся виховний захід "Афганістан - мій біль, моя пекуча пам’ять". На нашому заході були присутні гості: методист відділу освіти - Харжевська Л. Д. та колишній воїн-афганець -  Гаврилишин А. М.

   

   

  18.02.2015 | Aдмін | Читати далі

  "У чарах кохання"

  День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) —свято, яке відзначають у деяких країнах щороку 14 лютого. Цьогоріч це свято готував 8-Б клас зі своїм класним керівником. Також готувалася скринька для анонімних «валентинок». Ця традиція уже невід’ємна частина проведення цього дня. Учні традиційно вітали один одного та вчителів. А вкінці дня члени учнівського врядування роздали «валентинки»  одержувачам.

   

   

  18.02.2015 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 «13» 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
  Всього новин: 140