Новини

 

  Грамота від ГО

        Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків (посадженого дерева, допомоги ближньому), призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті. Залучення учнів до практичної діяльності має стати для них практично першим знайомством із елементами громадянського суспільства, а перші позитивні результати переконають їх у тому, що навіть невелика суспільна група свідомих громадян може реально та практично реалізовувати свій патріотичний потенціал, змінюючи на ліпше стан справ малої та великої Батьківщини. «Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» — ці та інші лозунги чуємо щодня на роботі, на вулиці, у соцмережах. Люди збирають кошти, відправляють ліки, речі й листи в зону АТО, з радістю зустрічають своїх героїв, котрі повернулися зі Сходу. Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих, та не залишила байдужими дитячі серця. 
       Залишаються і небайдужими учні Ладижинського НВК №1. Протягом навчального року проведена акція «Допомога бійцям Сходу», в рамках якої, учні школи разом з педагогічним колективом збирали допомогу. За цей період учні молодших класів малювали малюнки, учні старших класів писали листи. Також зібрали продукти харчування (крупи, цукор, сало, чай, печиво, цукерки, консервація, макарони), а також теплі речі.
     Робота наших учнів була оцінена грамотою від громадського об’єднання «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава»».  

   

  20.03.2017 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті Героїв Небесної Сотні

      День пам`яті Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. 
       Цей день став символом великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, і у нашій школи.
       У цей день для усіх почався з виконання Державного Гімну України, а перший урок пройшов під гаслом «Від Революції гідності до Країни гідності». Протягом дня для учнів було проведено уроки патріотизму: «Хто, як не ми?», «Небесна Сотня то в серцях вогонь»; виховні години «За Україну, за волю, за славу, за народ»; тематичний захід із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Небесна Сотня: Герої, які змінили хід історії»;  перегляди тематичних фільмів «Майдан. Хроніка подій», «Двадцять свідчень про перший день протистоянь на майдані», «Нескорений майдан»; поклали живі квіти до пам`ятного знака Героям Небесної Сотні.

   

   

   

  21.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  Огляд художньої самодіяльності

      15 лютого в нашій школі проведено огляд  художньої самодіяльності . Програма огляду висвітлювала  таланти учнів школи. Всі художні номери відзначалися оригінальністю та неповторністю. Глядачі аплодували із захватом кожному учасникові заходу.

   

  21.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  "Зустріч з випускниками - 2017"

     

  Щороку, у першу суботу лютого  НВК гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Незважаючи на люті морози, глибокі намети снігу, пронизливий холодний вітер, у коридорах закладу можна зігрітися  усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів.

   

    Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  двадцять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують класні вчителі,  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

      Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками  уявно пережив ще раз найяскравіші (позитивні, та не дуже) моменти навчання.
   

   

  06.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  Огляд худ.самодіяльності "Зіркова мрія"

  26 січня у Ладижинській ЗОШ №2 відбувся щорічний огляд художньої самодіяльності "Зіркова мрія". Україну  в різні часи її існування. В неземній красі, в часи війни і боротьби за незалежність, в горі  і  радості. Україна у нас єдина і  ми хочемо жити в мирній і незалежній державі, розмовляти  мовою наших прадідів, слухати пташиний спів і милуватися красою  куточків нашої країни.

   

  06.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  акція "Допоможемо воїнам АТО"

        Під час проведення міської акції "Допомога воїнам АТО" не залишилися осторонь учні 1-11 класів та педагогічний колектив. Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, і кожному хочеться подарувати цим мужнім та безстрашним захисникам Вітчизни найтепліші та найщиріші привітання у вигляді власноруч виготовлених листівочок вдома та на уроках трудового навчання. Звісно, яке свято без новорічного столу? Шкільна родина зібрала чималу кількість солодощів, духм'яної випічки, домашнього запашного варення, смачної консервації, вітамінізованих компотів, овочів. Для збереження тепла не пошкодували навіть теплі, в'язані светри, шкарпетки та зимові штани. Всі ці речі були передані міським волонтерам для наших воїнів.
        Ми піклуємося про Вас! Повертайтеся живими! Нехай береже Вас Господь!
   
  12.12.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
  Всього новин: 140