День пам'яті Героїв Небесної Сотні

День пам`яті Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
         Цей день став символом великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, і у нашій школи.
         У цей день для усіх почався з виконання Державного Гімну України, а перший урок пройшов під гаслом «Від Революції гідності до Країни гідності». Протягом дня для учнів було проведено уроки патріотизму: «Хто, як не ми?», «Небесна Сотня то в серцях вогонь»; виховні години «За Україну, за волю, за славу, за народ»; тематичний захід із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Небесна Сотня: Герої, які змінили хід історії»;  перегляди тематичних фільмів «Майдан. Хроніка подій», «Двадцять свідчень про перший день протистоянь на майдані», «Нескорений майдан»; поклали живі квіти до пам`ятного знака Героям Небесної Сотні.

21.02.2017 | Aдмін