Перевід учнів

  • Перевід учнів 2016-2017 н.р.
  •  

     

    Перевід учнів 2015-2016

    Витяг з протоколу №5 спільного засідання педагогічної ради НВК №1 та ради НВК №1

                          Від 27.05.16р. 

               Присутні 25 педагогів ( шкільного підрозділу) відповідно до списку; 5 педагогів (дошкільного підрозділу) відповідно до списку;  9 членів ради НВК №1 відповідно до списку.

                        Порядок денний

       1. Про перевід учнів 1-3, 5-8,10 класів до наступних класів. (Інформують класні керівники).

       2. Про перевід учнів 4-х класів до основної школи. (Інформують класні керівники).

       3. Про нагородження учнів 2-8,10 класів похвальними листами за високі досягнення в навчанні (інформує ЗДНВР Гуцал Людмила           Євгеніївна)

      4. Про випуск із НВК №1 учнів 11 класу та вручення атестатів  про загальну середню освіту (інформує класний керівник).

                   Заслухавши інформації класних керівників 1-11кл. та інформацію ЗДНВР Гуцал Лидмили Євгеніївни.

                          Ухвалили:

    1 питання

        Про переведення учнів

    1-3, 5-8, 10 класів   до наступного класу

     

    Ухвалили:

    Керуючись ст. 53 Конституції України, ч. 3 ст. 34 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН України №762 від 14.07.2015 р. «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», зареєстрованого в Мінюсті України 30.07.2015 р. №924/27369, за рішенням педагогічної ради НВК протокол від 27.05.2016 р. №5,

     

    1.        Перевести до наступних класів таких учнів 1-3 класів:

     

    з 1 класу до 2 класу

     

    Аркавенко Денис Степанович

    Березюк Микита Ігорович

    Біленький Артем Володимирович

    Воєнбург Єгор Андрійович

    Гарбар Анастасія  Миколаївна

    Гренік Олександр Сергійович

    Грінченко Олександр Васильович

    Гринь Денис  Володимирович

    Гринь Дмитро Володимирович

    Гудзь Андрій Романович

    Добродомов Андрій Євгенович

    Жеба Владислав Андрійович

    Забаштанський Юрій Олександрович

    Кондратюк Владислав Дмитрович

    Кондратюк Вячеслав Дмитрович

    Кучанська Єлизавета Василівна

    Маляр Дарина Павлівна

    Мельник Станіслав Вадимович

    Михайлик Богдан Сергійович

    Недогода Валерій Віталійович

    Нітоль Антон Анатолійович

    Островський Андрій Олександрович

    Петрик Олександр Володимирович

    Поліпчатін Денис Андрійович

    Рак Таїсія Сергіївна

    Садовнікова Софія Андріївна

    Склярук Еліна Сергіївна

    Фандіст Владислав Вікторович

    Шамро Єсенія Денисівна

    Шатайло Ілона Богданівна

    Яроменко Катерина Сергіївна

     

    з 2 класу до 3 класу

     

    Безп’ятчук Марина Василівна

    Гаврилюк Павло Володимирович

    Грабовенко Олександр Валерійович

    Гринько Станіслав Вікторович

    Гутій Іван Юрійович

    Дітлашок Каріна Олександрівна

    Жилінська Вероніка Юріївна

    Ігнатенко Крістіна В’ячеславівна

    Костюк Василина Віталіївна

    Лесьо Марія Романівна

    Лівий Тимур Андрійович

    Максимчук Даніїл Ігорович

    Матковська Ірина Ігорівна

    Плескач Андрій Володимирович

    Побережна Софія Сергіївна

    Свіріпа Маргарита Сергіївна

    Северин Аліна Вікторівна

    Скляр Даніїл Костянтинович

    Трач Олександр Олександрович

    Тютюник Іван Русланович

    Харченков Олександр Дмитрович

    Цвіток Дарія Сергіївна

    Чернець Анастасія Вікторівна

    Чернець Антон Русланович

    Швець Віктор Васильович

     

    з 3 класу до 4 класу

     

    Алєксандров Микола Андрійович

    Асюченко Тетяна Василівна

    Базелюк Назарій Романович

    Бондаренко Богдан Станіславович

    Бурковський Олексій Антонович

    Вакарчук Артур Ярославович 

    Володін Дмитро Олександрович

    Гаєвський Назар Віталійович

    Дзюбинська Марія Дмитрівна

    Калімулліна Мартіна Назарівна

    Колеснік Іван Юрійович

    Кравчук Уляна Володимирівна

    Крутовозюк Ксенія Миколаївна

    Кучанська Діана Сергіївна

    Магалюс Ілля Олександрович

    Меланич Олександр Володимирович

    Осика Ренат Євгенійович

    Плавуцький Іван Іванович

    Склярук Ірина Сергіївна

    Трубчанінова Лілія Віталіївна

    Харченкова Вікторія Дмитрівна

    Чепірдак Соломія Андріївна

    Шерстка Дарина Русланівна

    Шимчик Каріна Ігорівна

    Шихов Станіслав Денисович

    Шпак Максим Русланович

    2.        Перевести до наступних класів таких учнів 5-8 класів:

    з 6 класу до 7 класу

    Аврам Даніїл Віталійович

    Андрущенко Денис Дмитрович

    Гаврилюк Ірина Володимирівна

    Гарбар Олексій Миколайович

    Дітлашок Михайло Олександрович

    Кирилюк Анастасія Олегівна

    Корнега Вікторія Андріївна

    Лизак Богдан Віталійович

    Музика Станіслав Валентинович

    Полковнікова Анна Олександрівна 

    Рак Діана Сергіївна

    Склярук Олександр Сергійович

    Таранюк Владислав Русланович

    Чепірдак Іван Андрійович

    Швець Сніжана Василівна

     

    з 7 класу до 8 класу

    Асюченко Олексій Васильович             

    Бондаренко Олег Сергійович

    Гаєвський Богдан Віталійович

    Гнатков Тарас Олександрович

    Громовий Назар Іванович

    Гуліцький Дмитро Олександрович

    Добродомов Павло Євгенійович

    Іглаков Данило Вікторович

    Загородня Арина Олегівна

    Кандиба Єлизавета В’ячеславівна

    Кисельов Юрій Миколайович

    Кравчук Роман Володимирович

    Лисогор Інна Олегівна

    Овчаренко Валерія Олегівна

    Ольхова Софія Віталіївна

    Рогозинський Олександр Борисович

    Романюк Нато Тамазієвна

    Солдатенко Марія Андріївна

     

    з 8 класу до 9 класу

    Білашко  Євген  Костянтинович

    Біленький  Назар Володимирович

    Войтенко  Наталія  Русланівна

    Катрич  Богдан  Олександрович

    Конопелько  Ольга Геннадіївна

    Конопелько  Софія  Геннадіївна

    Кравчук  Андрій  Володимирович

    Кринична  Анастасія Олександрівна

    Кучанський  Владислав  Сергійович

    Лівий  Данило  Андрійович

    Махаммадієва Діана Баратівна

    Нікітенко  Лілія Олександрівна

    Петрик  Юлія  Володимирівна

    Попик  Анна  Юріївна

    Рапава  Вікторія  Ігорівна

    Склярук  Оксана  Сергіївна

    Федоришина  Яна Володимирівна

    Федорук  Карина  Миколаївна

    Шайнога  Володимир  Вікторович

    Ясінський  Дмитро  Олександрович

     

    3.        Перевести до наступного класу таких учнів 10 класу:

    з 10 класу до 11 класу

    Александрова  Ангеліна  Андріївна

    Гарбар Марія Миколаївна

    Гарбар Катерина Миколаївна

    Іглаков Антон Вікторович

    Кустовецька  Вікторія Василівна

    Магалюс  Роман  Олександрович

    Тернавська Тетяна Сергіївна

    Турчинський  Ілля  Станіславович

    Уйманов  Вадим  Аркадійович

    Хатрус Вероніка Валеріївна

     

    2 питання

     

    Про переведення учнів

    4-х класів до основної школи

     

     

    Ухвалили:

    Керуючись ст. 53 Конституції України, ч. 3 ст. 34 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН України №762 від 14.07.2015 р. «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», зареєстрованого в Мінюсті України 30.07.2015 р. №924/27369, за рішенням педагогічної ради НВК протокол від 27.05.2016 р. №5,

     

    1.        Перевести до наступних класів таких учнів 4-х класів:

     

    з 4-А класу до 5-А класу

     

    Александров Іван Андрійович

    Браніцька Ольга Володимирівна

    Бузиновська Софія Русланівна

    Ганжа Лука Віталійович

    Жилінський Олександр Юрійович

    Збанц  Даря Вікторівна

    Завальний Богдан Олександрович

    Задояний Дмитро Анатолійович

    Карпова Ульяна Андріївна

    Кошовий Михайло Юрійович

    Когут Анна Сергіївна

    Костенко Павло Денисович

    Лишак Роман Іванович

    Мельник Назар Сергійович

    Максимчук Марина Анатоліївна

    Мізерний Павло Володимирович

    Перепелиця Аліна Олександрівна

    Швець Олена Олександрівна

     

    з 4-Б класу до 5-Б класу

     

    Білостоцький Микита Володимирович

    Борсук Юлія Андріївна

    Дробчак Микола Русланович

     Гарбар Руслана Миколаївна

    Гуменчук Каріна Сергіївна

    Заїка Павло Павлович

    Іщук Дмитро Володимирович

    Костюк Андрій Віталійович

    Кравчук Антон Володимирович

    Мантак Мирослава Олегівна

    Мельник Богдан Русланович

    Михайлов Сергій Юрійович

    Михайловська Марія Сергіївна

    Недогода Каріна Віталіївна

    Нікітенко Єлизавета Романівна

    Нітоль Ангеліна Анатоліївна

    Побережний Максим В'ячеславович

    Примоченко Володимир Олександрович

    Швець Володимир Олександрович

    Ященко Станіслав Олегович

     

    3 питання

     

    Про нагородження учнів

    Похвальними листами    «За високі досягнення у навчанні»

     

    Відповідно до наказу МОН України від 11.12.2000 р. №579 (у редакції наказу МОН України від 17.03.2008 р. №187 (028-08)), Положення про Похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та Похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», за рішенням педагогічної ради НВК протокол від 27.05.2016 р. №5,

               

    Ухвалили:

     

         Нагородити Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» учнів:

    Чернець Анастасію Вікторівну, ученицю 2 класу;

    Ігнатенко Крістіну В’ячеславівну, ученицю 2 класу;

    Лесьо Марію Романівну, ученицю 2 класу;

    Базелюка Назарія Романовича, учня 3 класу;

    Шерстку Дарину Русланівну, ученицю 3 класу;

    Чепірдак Соломію Андріївну, ученицю 3 класу;

    Бузиновську Софію Русланівну, ученицю 4-А класу;

    Максимчук Марину Анатоліївну, ученицю 4-А класу;

    Лишака Романа Івановичу, учня 4-А класу;

    Гуменчук Каріну Сергіївну, ученицю 4-Б класу;

    Колісниченко Софію Едуардівну, ученицю 5 класу;

     

    4 питання

     

    Про випуск учнів 11 класу

     

    Керуючись ст. 53 Конституції України, ч. 3 ст. 34 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН України №762 від 14.07.2015 р. «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», зареєстрованого в Мінюсті України 30.07.2015 р. №924/27369, за рішенням педагогічної ради НВК протокол від 27.05.2016 р. №5,

     

     Ухвалили:

     

    1.        Випустити з Ладижинського навчально-виховного комплексу №1 у 2016 році 11 учнів 11 класу.

    2.        Видати атестати про повну загальну середню освіту звичайного зразка учням, які закінчили навчально-виховний комплекс у 2016 році:

    Андрусенко  Анні  Олександрівні

    Біленькому  Ярославу Васильовичу

    Білостоцькому Миколі Володимировичу

    Білявській  Анастасії Сергіївні

    Заякіній  Катерині Миколаївні

    Зуєвій Ользі  Олександрівні

    Калевич  Єлизаветі  Валеріївні

    Радовець  Світлані  Сергіївні

    Скляруку   Андрію  Сергійовичу

    Скляруку  Максиму  Сергійовичу

    Ус   Оксані  Костянтинівні