Новини

 

  Ювілей школи

   БАГРЯНІЮТЬ КЛЕНИ І ТОПОЛІ,

  ЗАВИСНЕ ХМАРКА В ЗОЛОТІ АЛЕЙ.

  ПРИЙДУ ,ВКЛОНЮСЯ СИВОЧОЛІЙ ШКОЛІ, 

   СЬоГОДНІ В НЕЇ СЛАВНИЙ ЮВІЛЕЙ!

   

  28.11.2017 | Aдмін | Читати далі

  День знань

  Кожного року Ладижинський Навчально виховний комплекс №1 привітно відкриває двері для своїх вихованців. Так і цього разу 1 вересня школа радісно зустріла на подвір`ї дітей . Директор Навчально виховного комплексу  Конопелько Г.В. привітав усіх присутніх з початком нового навчального року . Побажав здоровья , наснаги , успіхів та високих досягнень у новому навчальному році.

  28.11.2017 | Aдмін | Читати далі

  акція "Весняна толока"

  Школярі, як справжні господарі, старанно наводили лад на прилеглій території. Вони охоче взялися за роботу: разом з вчителями загрібали опале листя, виносили у відведене місце. За кожним класом закріплена територія. Всі працювали дружно, старанно, допомагали один одному. Результат не забарився: на шкільному подвір'ї - чистота та порядок.

   

  24.03.2017 | Aдмін | Читати далі

  Грамота від ГО

        Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків (посадженого дерева, допомоги ближньому), призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті. Залучення учнів до практичної діяльності має стати для них практично першим знайомством із елементами громадянського суспільства, а перші позитивні результати переконають їх у тому, що навіть невелика суспільна група свідомих громадян може реально та практично реалізовувати свій патріотичний потенціал, змінюючи на ліпше стан справ малої та великої Батьківщини. «Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» — ці та інші лозунги чуємо щодня на роботі, на вулиці, у соцмережах. Люди збирають кошти, відправляють ліки, речі й листи в зону АТО, з радістю зустрічають своїх героїв, котрі повернулися зі Сходу. Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих, та не залишила байдужими дитячі серця. 
       Залишаються і небайдужими учні Ладижинського НВК №1. Протягом навчального року проведена акція «Допомога бійцям Сходу», в рамках якої, учні школи разом з педагогічним колективом збирали допомогу. За цей період учні молодших класів малювали малюнки, учні старших класів писали листи. Також зібрали продукти харчування (крупи, цукор, сало, чай, печиво, цукерки, консервація, макарони), а також теплі речі.
     Робота наших учнів була оцінена грамотою від громадського об’єднання «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава»».  

   

  20.03.2017 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті Героїв Небесної Сотні

      День пам`яті Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. 
       Цей день став символом великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, і у нашій школи.
       У цей день для усіх почався з виконання Державного Гімну України, а перший урок пройшов під гаслом «Від Революції гідності до Країни гідності». Протягом дня для учнів було проведено уроки патріотизму: «Хто, як не ми?», «Небесна Сотня то в серцях вогонь»; виховні години «За Україну, за волю, за славу, за народ»; тематичний захід із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Небесна Сотня: Герої, які змінили хід історії»;  перегляди тематичних фільмів «Майдан. Хроніка подій», «Двадцять свідчень про перший день протистоянь на майдані», «Нескорений майдан»; поклали живі квіти до пам`ятного знака Героям Небесної Сотні.

   

   

   

  21.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  Огляд художньої самодіяльності

      15 лютого в нашій школі проведено огляд  художньої самодіяльності . Програма огляду висвітлювала  таланти учнів школи. Всі художні номери відзначалися оригінальністю та неповторністю. Глядачі аплодували із захватом кожному учасникові заходу.

   

  21.02.2017 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  Всього новин: 131