Новини

 

  "Зустріч з випускниками - 2017"

     

  Щороку, у першу суботу лютого  НВК гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Незважаючи на люті морози, глибокі намети снігу, пронизливий холодний вітер, у коридорах закладу можна зігрітися  усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів.

   

    Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  двадцять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують класні вчителі,  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

      Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками  уявно пережив ще раз найяскравіші (позитивні, та не дуже) моменти навчання.
   

   

  06.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  Огляд худ.самодіяльності "Зіркова мрія"

  26 січня у Ладижинській ЗОШ №2 відбувся щорічний огляд художньої самодіяльності "Зіркова мрія". Україну  в різні часи її існування. В неземній красі, в часи війни і боротьби за незалежність, в горі  і  радості. Україна у нас єдина і  ми хочемо жити в мирній і незалежній державі, розмовляти  мовою наших прадідів, слухати пташиний спів і милуватися красою  куточків нашої країни.

   

  06.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  акція "Допоможемо воїнам АТО"

        Під час проведення міської акції "Допомога воїнам АТО" не залишилися осторонь учні 1-11 класів та педагогічний колектив. Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, і кожному хочеться подарувати цим мужнім та безстрашним захисникам Вітчизни найтепліші та найщиріші привітання у вигляді власноруч виготовлених листівочок вдома та на уроках трудового навчання. Звісно, яке свято без новорічного столу? Шкільна родина зібрала чималу кількість солодощів, духм'яної випічки, домашнього запашного варення, смачної консервації, вітамінізованих компотів, овочів. Для збереження тепла не пошкодували навіть теплі, в'язані светри, шкарпетки та зимові штани. Всі ці речі були передані міським волонтерам для наших воїнів.
        Ми піклуємося про Вас! Повертайтеся живими! Нехай береже Вас Господь!
   
  12.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  "Свято Осені в 2 класі"

        Дуже цікаве і незабутнє свято відбулося в 2 класі у вівторок 1 листопада. Чарівниця-осінь завітала до 2-го класу. Звичайно, цьому передувала чимала робота учнів і класного керівника. Під мудрим керівництвом Марії Матвіївни учні підготували дуже цікавий сценарій, а з Ларисою Яківною та Ганною михайлівною – чудові пісні. 
       З особливим смаком був прикрашений клас, що додало святу особливої атмосфери. Всі почувалися, наче в справжній осінній казці. А переглядаючи слайди презентації, присутні могли пригадати найцікавіші моменти мальовничості пейзажів та багатства дарів осені.
   
   
   
   
  12.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Голодомор

                       Голодомор – страшне, пекельне виживання,
                       воно забрало сотні душ.
                       Голодні очі та страждання
                       проникнуть і до ваших душ.
                       Голодні хлібороби-трударі,
                       обмануті і кинути у вирій долі.
                       У відчаї вже сльози не біжать.
                       І Смерть стоїть вже на порозі,
                       Так легко Смерть бере в свої обійми,
                       Неначе обіймає кожен день.
                       Стоять мільйони на порозі,
                       Для них настав вже судний день…

  учениця 10 класу Валентина Бойцун

  24.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  "Народжені страждати?"

   

  11 листопада 2016 року в нашій школі відбулася презентація книги «Народжені страждати?». Свою книгу представляв головний редактор і упорядник книги Кор Роос (Нідерланди).

  13.11.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  Всього новин: 131