Перший дзвоник - 2015

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першоклашки з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань.               У День знань, 1 вересня, подвір’я нашої школи наповнилося радісним гомоном. Як і зазвичай для одинадцятикласників і першачків це свято було особливим. Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше.  Директор школи Людмила Семенівна Тютюнник привітала присутніх з початком нового навчального року, наголосивши на досягненнях учнів попередніх випусків.  Зі словами привітань та побажань успіхів виступили гості свята.  Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так потужно, сплітаючи в одне ціле багатоголосся дітей, батьків та вчителів. Особливо здивовані були всі, почувши нове виконання Гімну України, його виконав вчитель музичного мистецтва, Павло Дмитрович Казанцев.  Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!

08.10.2015 | Aдмін