Уклін тобі, наставнику!

Щодня, прийшовши до школи, нас зустрічають наші вчителі. Саме вони проводжають у доросле життя своїх вихованців. За роки навчання вони стають батьками, а школа рідною домівкою. Кожного року, в першій неділі жовтня,  у нашому Ладижинському НВК №1,  ми вітаємо наших любих вчителів з професійним святом.
           Вже стало доброю традицією влаштовувати день самоврядування. Цього дня учні старших класів змогли відчути себе в ролі вчителів. Другого жовтня наші вчителі подарували учням таку можливість.  Опісля під керівництвом педагога-організатора, Лебедович І. М., підготували концерт. Чудові пісні прозвучали у виконанні наших талановитих дітей.
          Концепція свята – мрії наших вчителів, тому ми здійснили їх, подарувавши їм путівку в омріяну країну та невеличкий сюрприз, пов'язаний з їхнім вибором. Усі педагоги залишилися задоволеними. Свято залишилося в пам’яті надовго.

08.10.2015 | Aдмін