Відкриття еко-класу та студії звукозапису

14 травня 2015 року ініціативна група подала зв’язку на участь у конкурсі міні-грантів «Місто своїми руками». Назва проекту - «ЕКО-КЛАС під відкритим небом у Ладижинському НВК №1 як етап впровадження екологічного стандарту «Зелений клас» у місті Ладижині». І в результаті розгляду проектів ми стали переможцями та отримали 30 тисяч гривень на втілення проекту в життя.

В нашому місті дуже багато дітей, які беруть участь у різних вокальних конкурсах та фестивалях і, здобуваючи перемоги, прославляють славне місто Ладижин. Але для представлення свого вокального матеріалу потрібне якісне професійне оформлення. Саме в цьому і має допомогти шкільна студія звукозапису «Пульс», яка проведе корекцію вокалу, створить різноманітне аранжування. Діти повинні мати змогу розвивати себе як особистість та свій талант!
        Ось, нарешті, будівництво завершене! 11 листопада 2015 року відбулось відкриття еко-класу під відкритим небом та студії звукозапису «Pulse». На святі було багато гостей, батьків та учнів школи.

14.11.2015 | Aдмін