Ходить гарбуз по городу

На  вулицях міста оселилася  осінь, яка своїм золотим пензликом розмальовує листя дерев та квітів. Різнобарв’я кольорів надихнуло влаштувати у нашій школі виставку –конкурс рослинно-овочевих композицій «Ходить гарбуз по городу…». Учні школи творчо підійшли до такого заходу і створили оригінальні композиції на осінні мотиви. Експозиції були різними, але навколо однієї теми смачного овоча  —гарбуза. Матеріалами для втілення творчих фантазій були осінні дари природи : овочі, фрукти, квіти, листя, які допомогли створити яскраві букети, образи лебедів, їжаків, козаків та багато інших захоплюючих витворів дитячих фантазій. Дехто на свої  творіння витратив чимало часу, добираючи і поєднуючи в єдину композицію все багатство осінніх кольорів. Головна умова виставки – власноруч виконані композиції мали бути оригінальними та цікавими.

06.10.2016 | Aдмін