Участь у проекті

Конкурс "Я генерую тепло - моя школа теж"

Конкурс "Я генерую тепло - моя школа теж" на кращу практичну роботу з дослідження можливості застосування стандарту пасивної будівлі у навчальних закладах.

Завдання конкурсу:

-          розрахувати, скільки внутрішнього тепла виділяється у простір школи від життєдіяльності  всіх учнів, учителів, персоналу школи та інших живих організмів, які знаходяться у вашій школі, а також від електричних приладів та пристроїв (за винятком обігрівачів).

-         підрахувати, чи вистачало би цього тепла для підтримання належного температурного режиму, якщо би ваша школа була побудована або реконструйована за стандартом пасивної будівлі.

Сертифікатом учасників конкурсу нагороджено команду нашої школи у складі Білявської

Анастасії, Сокиринської Анни, Блонського Владислава.

Керівник проекту Конопелько Г.В., педагогічний керівник - Трач І.В., дизайн презентації -

Шпак І.В.