"Пам'ятаємо!Перемагаємо!"

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
      У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
      Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої не знало людство.

До відзначення цієї пам'ятної дати педагогічним колективом та учнями нашої школи було проведеноконкурс малюнків та листівок "Квіти Перемоги"

Учнями було організована акція "Пам'ятай героя"

В актовому залі школи була проведена зустріч з Ветераном Стеценком О.Ф. Під час зустрічі Олег Філіпович поділився своїми спогадами про події 1939-1945 рр, про життя, а учні привітали його з Перемогою і подарували вірші , пісні, теплі слова подяки

Після закінчення святкового концерту учні разом з Олегом Філіповичем взяли участь у покладанні квітів до пам'ятника загиблим воїнам у роки війни