"Ніколи - знову. 1939-1945"

Війна... Скільки життів вона забрала і скільки ще забере - невідомо нікому. Але назавжди залишаться в нашій пам`яті ті, хто ціною власного життя будував для на майбутнє. Ми завжди будемо згадувати тих, хто не повернувся з бою, ми шануватимемо тих, хто ще живий. Дорогі ветерани! Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини ви всьому світові довели, що Україна ніколи не скориться загарбникам. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя. Ми складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу. Ми ніколи не забудемо, що на вашу долю випали і найважчі випробування в післявоєнні роки. І знову настав квітучий травень і на згадку про вас ми влаштовуємо хвилини пам`яті, урочисті свята, мітинги. Учні нашої школи підготували захід "Ніколи - знову. 1939-1945", а 9 травня взяли участь у загальноміському мітингу.

02.06.2016 | Aдмін