Містер школи.

4 грудня  в нашій школі відбулося свято в честь нашої сильнішої половини людства,  а саме – «Містер школи». Учасники конкурсу гарно представили себе в конкурсі «Візитка», розповіли, яким має бути «шлях до серця чоловіка». Особливо глядачів та членів журі  вразило вміння хлопців робити зачіски  дівчатам у конкурсі «Заплети мене». Було досить важко обрати переможця, адже всі гідні бути ними, та все вирішив конкурс «Як я уявляю себе через 10 років». В результаті перемогу отримав учень 10 класу – Уйманов Вадим, з чим його і вітаємо. Але ніхто не залишився без уваги. Інші учасники теж здобули титули: Містер Стиль – Мельник Владислав (9-Б клас), Містер Артистизм – Катрич Богдан (8 клас), Містер Винахідливість – Гаєвський Богдан (7 клас).

09.12.2015 | Aдмін