«У 1933 р. був Україні великий голод. Не було тоді ні війни, ні потопу. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки живого люду лягло у могили – старих, молодих і дітей, і ще ненароджених дітей у лонах матерів. Сонце сходило над вихололими за довгу зиму полями, а сідало за обрій кольору крові й не пізнавало землю. Чорне вороння зграями ширяло над ними, заціпенілими в тяжкому смертному сні»

З 23 по 27 листопада в нашій школі відбулася низка заходів, приурочених річниці пам`яті жертв голодомору та політичних репресій 1932-33 років. Учні  разом з класними керівниками брали участь у Хресній ході  до місця поховання жертв голодоморів, а також  у загальнонаціональній хвилині мовчання на Площі Фонтанів. По всіх класах були проведені тематичні виховні години по даній тематиці.

09.12.2015 | Aдмін