"Олімпійський тиждень"

З 8 по 12 вересня по всій території України проходив Олімпійський тиждень, який присвячувався здобуткам українських спортсменів на внутрішніх та міжнародних аренах у минулому та вихованню підростаючої олімпійської молоді на майбутнє. Ладижинська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 підхопила ідею проведення Олімпійського тижня, під час якого учні школи отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи, про те , як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально. Учителем фізичної культури було проведено різноманітні естафети та заходи для учнів 6-9класів, 10-11. Також щоранку учні 1-11 класів виходили на вулицю та о 9 годині робили ранкову зарядку для розвитку в учнів фізичної активності.

06.10.2014 | Aдмін