Дослідники нашої школи

2013рік – найбільш плодотворний у дослідницький роботі учнів ЗОШ №1

Дослідники нашої школи
    2013рік – найбільш плодотворний у дослідницький роботі учнів ЗОШ №1.
    Учні 5-6 класів ЗОШ №1 взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Юний дослідник», який продив на базі обласної станції юних натуралістів. Юні дослідники школи: Конопелько О., Конопельго С., Шайнога В., Петрук Т. поставили перед собою основні завдання: удосконалити свої вміння у веденні фінологічних дослідницьких спостережень.

Конопелько Софія та Ольга дослідницькою роботою займаються з 2011р. із теми: «Вплив пилу на ріст рослин та здоров’я людини». Вони стали переможцями в обласному етапі експериментальних дослідницьких робіт із природознавства а номінації «Рослини» - І місце.

Шайнога Володимир – учень 5-го класу дослідницькою роботою займається вперше. Тема його роботи «Визначення вмісту важких металів у снігу та вплив талої води на ріст рослин». Саме ця робота зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі «Юний дослідник» в номінації «Екологія».

Петрук Тарас – учень 6-го класу дослідницькими роботами займається з 2011р. Він був переможцем І місце в обласному конкурсі «Юний дослідник 2012», навчався в МАН м. Вінниці. У 2013р. його дослідницька робота з теми: «Вплив води на організм» посіла ІІІ місце в обласному етапі «Юний дослідник» в номінації «Екологія».

Керівниками дослідницьких робіт є вчителі природознавства та основ здоров’я: Конопелько Т. М., Форманюк М. П., Гуцал Л.Є.
    Дослідницьми роботами займаються учні 10-11х класів ЗОШ №1 (Пронькіна А., Нечитайло О.) Пронькіна Антоніна (10кл.) тема : «Харчові добавки. Е-числа за і проти.» Нечитайло О.(11 кл.) тема: «Вміст нітратів у рослинах». Ці роботи береть участь у інтернет-олімпіаді «Крок до знань 2013». Учениці 10-11х кл. ЗОШ №1 вийшли в 2й етап даної олімпіади. Керівниками робіт учениць є вчителі: Пронькіна Н. М. слід відмітити, учениця 11-го класу Нечитайло О. зайняла ІІІ місце в обласній екологічній олімпіаді.

05.04.2013 | Aдмін