Випускний бал - 2016

Прощальний вальс.. Випускний вечір... Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі... Які щемливо-ніжні почуття охоплюють душу сьогодні наших випускників! Серце переповнює любов до життя, до рідних людей!  Директор вручає атестати, друзі та рідні поспішають привітати квітами, подарунками. А як хвилювалися класні керівники – Марія Павлівна та Тетяна Миколаївна під час своїх зворушливих промов! Радовець Світлана підготувала своїм однокласникам авторську пісню-сюрприз, а Калевич Ліза востаннє співала про школу. Зворушливою була сценка прощання з Дитинством, але дорослість уже за порогом. І за поріг школи доріжкою з вишитих рушників ступив кожний випускник. Тепер у кожного з випускників своя стежина у житті. По-різному складуться їхні долі. Будуть перемоги, будуть і невдачі. Бажаємо Ані, Ярославу, Колі, Насті, Каті, Олі, Лізі, Свєті, Максиму, Андрію та Оксані лише перемог!

03.06.2016 | Aдмін