Свято Останнього Дзвоника

27 травня в нашій школі відбулося радісне і одночасно сумне свято «Останнього дзвоника». Він продзвенів,  для учнів, констатуючи той факт, що вони завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє продзвенів  він для наших одинадцятикласників і покликав  їх у незвідану дорогу майбутнього. На святі, крім дітей, батьків були ще гості, а саме : начальник відділу освіти Ладижинської міської ради – Журба Юрій Віталійович, керівник міського відділу у справах дітей та молоді – Кравченко Тетяна Іванівна, директор підприємства «Ладижинський комунгосп» - Коломієць Олександр Станіславович, заступник головного лісничого Ладижинського лісництва – Базелюк Роман Андрійович. Випускники підготували прощальний танець-сюрприз та випустили кульки в небо. Сподіваємося, що вони досягнуть своєї цілі!!!

02.06.2016 | Aдмін