Aкції

Школи рятують світ!

1. Учні Ладижинської  ЗОШ №1  приєдналися до акції «Школи рятують світ!» , яка стартувала 13 вересня 2012 року в Україні за підтримки всеукраїнської благодійної організації «Глобальна синергія» . Мета акції – показати небайдужість молоді до змін клімату та сприяти впровадженню стандарту пасивного будинку для українських шкіл. В ході акції «Школи рятують світ» планується зібрати 100 000 підписів на підтримку звернення молоді України до Президента України, депутатів Верховної Ради та Уряду, адже застосування стандарту значно сприятиме пом’якшенню змін клімату та забезпечить стале та безпечне майбутнє, так як "пасивний" будинок – це будівля, що споживає в 10-15 разів менше енергії, ніж звичайна.

08.02.2013 | Aдмін